Jesteś influencerką?

Chcesz testować i recenzować nowe produkty?

Wypełnij formularz i zgłoś się, aby nawiązać współpracę.

Tylko wtedy będziemy mogli na bieżąco Cię informować o planowanych wysyłkach nowości do testów.

Formularz

Twoja rzetelna ocena może pomóc innym w wyborze odpowiedniego produktu! Możesz zgłaszać się do testowania nowych, pełnowymiarowych produktów i oceniać ich działanie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy zgodnie z wytycznymi Klienta określoną liczbę osób, które otrzymają produkt do przetestowania. Do każdego testu mamy bardzo dużo chętnych, niestety nie możemy wybrać wszystkich. Licz na odrobinę szczęścia.

 

Twoje imię i nazwisko:*
*
*
Adres, na który mają przychodzić przesyłki:*
*
*
*

*
*
Wybierz kategorie produktów, które chciałbyś testować:Podczas rejestracji prosimy pamiętać o dokładnym wypełnieniu danych adresowych.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji komunikacji z Dziennikarzami i Testerkami, a w szczególności: wysyłania produktów, informacji i materiałów prasowych, zaproszeń na konferencje i wydarzenia oraz kontakt dotyczący współpracy medialnej. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania produktów do testu, otrzymania informacji objętych zgodą lub udzielenia odpowiedzi na zadane zapytania. Podanie danych zakresie imienia, nazwiska, daty urodzenia, adresu kontaktowego, adresu e - mail lub numeru telefonu komórkowego jest konieczne do komunikacji z Dziennikarzami i Testerami. Koncept PR nie przewiduje możliwości wykorzystania pseudonimu. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit. a RODO do czasu cofnięcia wyrażonej zgody lub wyrażenia sprzeciwu, przy czym osobie, której dane są przetwarzane, przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Nie wpływa ono na zgodność przetwarzania z prawem dokonanego przed wycofaniem zgody. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest Koncept PR z siedzibą w Nowej Woli, ul. Plonowa 6d W celu zmiany lub uzyskania dodatkowych informacji na temat swoich danych osobowych można się skontaktować za pomocą adresu: daneosobowe@konceptpr.pl.
Podstawa prawna:
RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
UŚUDE – Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 10.
UPT – Prawo Telekomunikacyjne Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, art. 172.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
Jak to działa?

Otrzymujemy produkty do testów i wytyczne od producenta. Kontaktujemy się z wybranymi influencerami ustalając warunki nawiązania współpracy. Wysyłamy na nasz koszt produkty na adres podany w formularzu. Podajemy firmie kurierskiej telefon do Influencerki w razie potrzeby kontaktu w celu przekazania paczki. Influencerka testuje produkt i zamieszcza wpis na mediach społecznościowych.  

Zgłaszałaś się już dawno, ale nie zostałaś nigdy wybrana?

Jeżeli otrzymałaś maila potwierdzjacego zgłoszenie do bazy, to jesteś w w naszej bazie i na pewno rozważamy Twój profil wyszukując chętnych do testów kolejnych produktów. Jeśli się nie odzywamy, to może oznaczać, że:

  • Twój profil w mediach społecznościowych nie pasuje do testowanych produktów. Otrzymujemy od Klientów wytyczne określające takie parametry jak zasięg, profil tematyczny i inne elementy decydujące o tym czy nawiążemy współpracę.
  • Podano błędny adres e-mail i nie mamy jak się skontaktować. 

 

Dostałaś maila z zaproszeniem do współpracy, ale nie otrzymałaś produktów? 

Być może nie potwierdziłaś nam chęci współpracy przy tym projekcie. Wysyłamy zaproszenia i czekamy kilka dni na potwierdzenie, określamy ten czas w mailu. Samo zaproszenie do wspólpracy nie jest jednoznaczne z wysłaniem produków. Za każdym razem prosimy o informację, czy jesteście zainteresowani konkretną współpracą w danym terminie. 

Skontaktuj się z nami >