Jesteś influencerką?

Chcesz testować i recenzować nowe produkty?

Wypełnij formularz i zgłoś się, aby nawiązać współpracę.

Tylko wtedy będziemy mogli na bieżąco Cię informować o planowanych wysyłkach nowości do testów.

Formularz

Twoja rzetelna ocena może pomóc innym w wyborze odpowiedniego produktu! Możesz zgłaszać się do testowania nowych, pełnowymiarowych produktów i oceniać ich działanie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy zgodnie z wytycznymi Klienta określoną liczbę osób, które otrzymają produkt do przetestowania. Do każdego testu mamy bardzo dużo chętnych, niestety nie możemy wybrać wszystkich. Licz na odrobinę szczęścia.

 

Twoje imię i nazwisko:*
*
*
Adres, na który mają przychodzić przesyłki:*
*
*
*

*
*
Wybierz kategorie produktów, które chciałbyś testować:Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
Jak to działa?

Otrzymujemy produkty do testów i wytyczne od producenta. Kontaktujemy się z wybranymi influencerami ustalając warunki nawiązania współpracy. Wysyłamy na nasz koszt produkty na adres podany w formularzu. Podajemy firmie kurierskiej telefon do Influencerki w razie potrzeby kontaktu w celu przekazania paczki. Influencerka testuje produkt i zamieszcza wpis na mediach społecznościowych.  

Zgłaszałaś się już dawno, ale nie zostałaś nigdy wybrana?

Jeżeli otrzymałaś maila potwierdzjacego zgłoszenie do bazy, to jesteś w w naszej bazie i na pewno rozważamy Twój profil wyszukując chętnych do testów kolejnych produktów. Jeśli się nie odzywamy, to może oznaczać, że:

  • Twój profil w mediach społecznościowych nie pasuje do testowanych produktów. Otrzymujemy od Klientów wytyczne określające takie parametry jak zasięg, profil tematyczny i inne elementy decydujące o tym czy nawiążemy współpracę.
  • Podano błędny adres e-mail i nie mamy jak się skontaktować. 

 

Dostałaś maila z zaproszeniem do współpracy, ale nie otrzymałaś produktów? 

Być może nie potwierdziłaś nam chęci współpracy przy tym projekcie. Wysyłamy zaproszenia i czekamy kilka dni na potwierdzenie, określamy ten czas w mailu. Samo zaproszenie do wspólpracy nie jest jednoznaczne z wysłaniem produków. Za każdym razem prosimy o informację, czy jesteście zainteresowani konkretną współpracą w danym terminie. 

Skontaktuj się z nami >