Rejestracja Bloga

Jesteś blogerką? Lubisz testować i recenzować nowe produkty? Prowadzisz bloga i chciałabyś nawiązać współpracę z KONCEPT PR? Wypełnij formularz i zgłoś swojego bloga!

Co zyskasz?

  • udział w bezpłatnym testowaniu produktów
  • szansa na pozyskanie nowych czytelników Twojego bloga

Możesz zgłaszać się do testowania nowych, pełnowymiarowych produktów i oceniać ich działanie.Twoja rzetelna ocena może pomóc komuś w wyborze odpowiedniego produktu! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy wcześniej określoną ilość osób, które otrzymają produkt do przetestowania. Podstawą wyboru blogerek jest ankieta zgłoszeniowa.

Na podstawie odpowiedzi na pytania zadane w ankiecie wybieramy blogerki, które najlepiej pasują do grupy docelowej produktu np. typ włosów, rodzaj cery itp. Do każdego testu mamy BARDZO dużo zgłoszeń, niestety nie możemy wybrać wszystkich. Licz na odrobinę szczęścia.

Zgłaszałaś się już do wielu testów, ale nie zostałaś nigdy wybrana? Może to oznaczać, że:

  1. Twoje dane do wysyłki są niepełne lub błędne. Żeby wysłać paczkę potrzebujemy znać Twój pełny adres oraz imię i nazwisko. Sprawdź czy na pewno wypełniłaś wszystkie te dane w swoim profilu.
  2. Twoje odpowiedzi w formularzu były niezgodne z profilem produktu. Chcemy, żeby nasze blogerki testowały produkty najlepiej dopasowane do ich potrzeb, wieku, rodzaju skóry itp..

Podczas rejestracji prosimy pamiętać o dokładnym wypełnieniu danych adresowych.