Eveline Cosmetics Super Luksusową Marką Roku 2016

5 listopada na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim już po raz siódmy odbyła się wielka gala Luksusowa Marka Roku 2016.Marka Eveline Cosmetics otrzymała najważniejszą nagrodę wieczoru.  Jest to wyraz uznania jury wobec marki, która umożliwia rzeszom kobiet dostęp do najnowocześniejszych i wyjątkowo skutecznych kosmetyków opartych na luksusowych składnikach.

 

Eveline Cosmetics ma w ofercie kosmetyki zawierające diamenty i złoto, a latem tego roku złożyła dwa zgłoszenia patentowe na nowe kompozycje oparte na tym cennym kruszcu. 24-karatowe złoto pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz stymuluje procesy rewitalizajcji. Złoto działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Jest nośnikiem dla innych składników. Dodatkowo działa na skórę rozjaśniająco i pomaga w niwelowaniu przebarwień. To co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe lub zarezerwowane tylko do najbardziej zamożnych grup obecnie staje się dostępne praktycznie dla każdej kobiety, która chce dbać o urodę.

– Produkujemy kosmetyki dla kobiet z ponad 80-ciu krajów świata, skala naszej produkcji sprawia, że luksusowe składniki i technologie są dostępne dla szerokiego grona klientek – mówi Dyrektor Marketingu, Karina Kozerska –  Każda kobieta, sięgając po nasze produkty ma poczucie, że otrzymuje kosmetyk, który jest skuteczny oraz jednocześnie luksusowy.

Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Gala „Luksusowa Marka Roku” na Zamku Biskupim miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku odbywała się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, występy muzyczne gwiazd polskiej sceny i estrady.

Od rana w pięknych salach zamkowych odbywały się Targi Luksusu, podczas których można było zobaczyć wiele ekskluzywnych produktów. Panie bardzo chętnie korzystały z makijażu wykonywanego produktami super luksusowej marki Eveline Cosmetics. Szczególne zainteresowanie wzbudził matujący sypki puder oraz trwałe błyszczyki z tintem, którymi panie były oczarowane.

Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2016” było obecnych ponad  50. właścicieli i prezesów wiodących firm w Polsce, a także duża grupa firm zagranicznych, które mają swoje przedstawicielstwa w naszym kraju. Nie zabrakło także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. A także znani i lubiani m.in. Marek Włodarczyk, Marcin Mroczek, Kasa – Krzysztof Kasowski, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Izabela Trojanowska.