Doświadczenie

Pracując dla produktów z kategorii uroda i zdrowie zdobyliśmy w ciągu kilkunastu lat ogromne doświadczenie

 

Od początku istnienia agencji specjalizujemy się w obsłudze firm farmaceutycznych. Od 18 lat wspieramy działania marketingowe firmy Axellus/Orkla. Pomagaliśmy przy wprowadzaniu na rynek i rozwijaliśmy takie marki jak Bodymax, Moller’s Tran, Litozin czy Kalms. Mamy doświadczenie w promocji leków oraz z suplementów masowych i kosmetyków aptecznych.

Niezmiernie ważną kategorią w naszym portfolio są kosmetyki pielęgnacyjne. Od 6 lat obsługujemy największego polskiego producenta kosmetyków, trzecią co do wartości polską markę kosmetyczną według rankingu dziennika Rzeczpospolita – firmę Eveline Cosmetics. Prowadzimy dla tej marki od 2012 roku działania PR dla kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, zajmujemy się również zakupem mediów.

Na początku 2016 roku rozpoczęliśmy działania PR dla kosmetyków kolorowych LA LUXE Paris.

Mamy 11 lat doświadczenia w kosmetykach do pielęgnacji włosów i ciała firmy Marion. Z przyjemnością wprowadziliśmy na rynek obecne w drogeriach Rossmann kosmetyki profesjonalne do włosów marki Il Salone Milano firmy Alfaparf, kosmetyki dla młodzieży Selfie Project oraz linię kosmetyków Biotaniqe. Pracujemy dla szwajcarskiej marki luksusowych kosmetyków Skincode dostępnych w aptekach.

Zadowoleni ze współpracy Dziennikarze oraz wieloletni Klienci są naszą najlepszą rekomendacją.

Niektóre z naszych realizacji na Instagramie można obejrzeć: wystarczy kliknąć tutaj lub wpisac na swoim IG w telefonie znacznik  #konceptpr.

Film z organizowanej przez nas konferencji prasowej z okazji 10.tego jubileuszu marki Bodymax można zobaczyc Tutaj.

 

 

 

Skontaktuj się z nami >

Serwis prasowy

Tu możesz łatwo odnaleźć to, czego potrzebujesz, pobrać opis i zdjęcie do druku oraz sprawdzić cenę. Wyszukiwarka pozwala szybko przejrzeć propozycje w danej kategorii oraz poznać ofertę konkretnej marki.

Więcej >
Doświadczenie

Jesteś influencerką?

Chcesz testować i recenzować nowe produkty? Wypełnij formularz i zgłoś się, aby nawiązać współpracę.

Tylko wtedy będziemy mogli na bieżąco Cię informować o planowanych wysyłkach nowości do testów.

Więcej >