Zaufali nam

W ciągu kilkunastu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie: marki zdrowotne i beauty są widoczne w prasie, pokazywane przez dziennikarzy i wartościowe profile influencerskie - to właśnie robimy dla naszych Klientów

 

 

 

Od początku istnienia agencji specjalizujemy się w obsłudze firm farmaceutycznych. Od 18 lat wspieramy działania marketingowe firmy Amis Medica/Axellus/Orkla. Pomagaliśmy przy wprowadzaniu na rynek i rozwijamy wciąż takie marki jak Bodymax, Moller’s Tran, Litozin czy Colon. Mamy doświadczenie w promocji leków oraz z suplementów masowych i kosmetyków aptecznych. 

Niezmiernie ważną kategorią w naszym portfolio są kosmetyki pielęgnacyjne. Od początku 2019 roku pracujemy dla 4 marek kosmetycznych Pierre Fabre. Jest to lider w pielęgnacji wyszczuplającej i antycellulitowej w aptekach marka Elancyl, marka do pielęgnacji włosów i ciała Klorane, ekskluzywna marka kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała Galenic oraz lider rynku francuskiego - oparta na botanicznym koncepcie pielęgnacji marka Rene Furterer. Przez 6 lat obsługiwaliśmy największego polskiego producenta kosmetyków, trzecią co do wartości polską markę kosmetyczną według rankingu dziennika Rzeczpospolita – firmę Eveline Cosmetics. Prowadzilismy dla tej marki do 2018 roku działania PR dla kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, zajmowaliśmy się również zakupem mediów. Mamy dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu działań PR dla kosmetyków kolorowych - marka LA LUXE Paris - całościowo i Eveline Cosmetics - influencerki.

Wcześniej przez 11 lat zajmowaliśmy się kosmetykami do pielęgnacji włosów i ciała firmy Marion. Z przyjemnością od strony PR pomagaliśmy wprowadzać na rynek obecne w drogeriach Rossmann kosmetyki profesjonalne do włosów marki Il Salone Milano firmy Alfaparf, kosmetyki dla młodzieży Selfie Project oraz linię kosmetyków Biotaniqe. Pracujemy już kolejny rok dla szwajcarskiej marki luksusowych kosmetyków Skincode i dostępnych w aptekach.

Prowadzimy media społecznościowe, między innymi dla norweskiej marki ekologicznych środków czystości Klar:  Instagram Klar  oraz Facebook Klar

Zadowoleni ze współpracy Dziennikarze, chętnie współpracujące z nami przy czasem trudnych i wymagających projektch influencerki oraz wieloletni Klienci są naszą najlepszą rekomendacją.

Niektóre z naszych realizacji na Instagramie można obejrzeć: wystarczy kliknąć tutaj lub wpisac na swoim IG w telefonie znacznik  #konceptpr.

Film z organizowanej przez nas konferencji prasowej z okazji 10.tego jubileuszu marki Bodymax można zobaczyc Tutaj.

 

 

 

Skontaktuj się z nami >

Serwis prasowy

Tu możesz łatwo odnaleźć to, czego potrzebujesz, pobrać opis i zdjęcie do druku oraz sprawdzić cenę. Wyszukiwarka pozwala szybko przejrzeć propozycje w danej kategorii oraz poznać ofertę konkretnej marki.

Więcej >
Zaufali nam

Jesteś influencerką?

Chcesz testować i recenzować nowe produkty? Wypełnij formularz i zgłoś się, aby nawiązać współpracę.

Tylko wtedy będziemy mogli na bieżąco Cię informować o planowanych wysyłkach nowości do testów.

Więcej >