VITALFAN okresowe wypadanie włosów STRES, ZMĘCZENIE, PO CIĄŻY 85,50 zł / 30 kaps.

Suplement diety z linii Rene Furterer Vitalfan to nowa broń w walce z okresowym przerzedzaniem się włosów. Substancje aktywne zawarte w suplementach Rene Furetere Vitalfan intensywnie i kompleksowo odżywiają cebulki włosów i skórę głowy, zapewniając zdrową i silną podstawę dla włosów. Po 3 miesiącach regularnego stosowania będziesz mogła cieszyć się gęstszymi, zdrowszymi i błyszczącymi włosami.

VITALFAN PRZECIW OKRESOWEMU WYPADANIU WŁOSÓW
( stres, zmęczenie, po ciąży)  suplement diety  

RENÉ FURTERER

łączy substancje aktywne pochodzenia roślinnego i istotne składniki odżywcze:  L-cystyna i kwas gamma- linolenowy GLA z wyciągiem z czarnej porzeczki z cynkiem, selenem, biotyną i wit E dostarcza substancji odżywczych skórze głowy, zwiększa produkcję keratyny, wspomaga wzrost nowych włosów,  zapewnia lepsze odżywienie włókna włosowego.

Skład:

  • L-cystyna jest podstawowym budulcem alfa- keratyny, głównego składnika włosów, skóry i paznokci. Systematyczne dostarczanie cystyny do komórek mieszka włosa, zmniejsza wypadanie włosów oraz stymuluje ich wzrost. Regularne stosowanie wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia.
  • Kwas gamma-linoenowy GLA, którego  GLA przyspiesza starzenie się skóry, wzmacnia barierę skórną, co sprawia, że wzmaga się przeznaskórkowa utrata wody 
  • Wyciąg z owoców czarnej porzeczki z zawartością 11% antocyjanów, witamina E i cynk – chronią przed wolnymi rodnikami, stymuluje odnowę komórkową
  • biotyna, selen – przyczyniają się do utrzymania zdrowych, pięknych włosów i paznokci
  • cynk – polepsza stan skóry, reguluje produkcję sebum i korzystnie wpływa na wzrost nowych włosów

Rodzaj włosów:

Produkt odpowiedni do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza słabych i rzadkich.

Dawkowanie:

Przyjmuj jedną tabletkę dziennie przez okres trzech miesięcy.

Cena:     85,50 zł / 30 kapsułek   zalecana 1 kapsułka dziennie

Pobierz opis .doc >