OPTISTERIN Optymalny cholesterol naturalnie

 

OPTISTERIN to suplement diety, który dzięki starannie dobranym składnikom takim jak ekstrakt z czerwonego ryżu i fitosterole roślinne, pomaga w utrzymywaniu odpowiedniego stężenia cholesterolu we krwi.

  • Monakolina K z czerwonego sfermentowanego ryżu oraz fitosterole roślinne przyczyniają się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.
  • Fitosterole roślinne wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, pod warunkiem spożywania ich w ilości 800 mg w codziennej diecie, w jednej lub kilku porcjach

Właściwości składników

  • Monakolina K z czerwonego sfermentowanego ryżu oraz fitosterole roślinne przyczyniają się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

  • Fitosterole roślinne wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, pod warunkiem spożywania ich w ilości 800 mg w codziennej diecie, w jednej lub kilku porcjach.

  • Tiamina wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.

  • Witaminy B6, B12 i kwas foliowy pomagają w prawidłowym metabolizmie homocysteiny (aminokwasu mogącego być przyczyną nasilonych procesów miażdżycowych) oraz przyczyniają się do prawidłowego tworzenia czerwonych krwinek.

Korzystne działanie występuje po spożyciu 1 kapsułki dziennie (10 mg monakoliny K z produktów ze sfermentowanego czerwonego ryżu).

Porcja zawiera:

Substancje aktywne Ilość w 1 kapsułce
Ekstrakt ze sfermentowanego czerwonego ryżu, Monascus purpureus, w tym: 
Monakolina K
250,0 mg 
10,0 mg
Fitosterole roślinne 150,0 mg
Olej omega z alg w proszku
w tym: DHA
50,0 mg
5,5 mg
Witamina B6 1,4 mg
100 % RWS*
Tiamina 1,1mg
100 % RWS*
Kwas foliowy 200 µg
100 % RWS*
Witamina B12 2,5 µg
100 % RWS*

* RWS- referencyjna wartość spożycia

Wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie.

Cena: ok. 23 zł za 30 kapsułek,

Suplement diety dostępny w aptekach.

Polfa Tarchomin S.A.

www.optisterin.pl

Pobierz opis .doc >