Möller’s Tran Norweski w trzech wariantach: naturalnym, cytrynowym i owocowym

Möller’s to produkty najwyższej jakości i czystości oraz naturalna dawka mocy, która wspiera sprawność mózgu oraz ciało osób w każdym wieku.

 

 

Möller’s Tran Norweski to najwyższej jakości, naturalny olej z wątroby dorsza Skrei, żyjącego dziko w najczystszych wodach arktycznych u wybrzeży Norwegii. Stanowi uzupełnienie codziennej diety w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 oraz witaminy D3, A i E.

  • Kwasy omega-3 DHA i EPA wspomagają pracę serca1, a DHA korzystnie wpływa na pracę mózgu
    i prawidłowe widzenie2.
  • Witamina D wspiera odporność oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych kości.

 

Przy dziennym spożyciu: 1250 mg DHA i EPA, 2250 mg DHA

 

Möller’s Tran Norweski to najchętniej wybierany tran przez polskie mamy*
- dla dzieci i całych rodzin!

 

Möller’s Tran Norweski to suplement diety dla dzieci powyżej 3. r. ż. i dorosłych. Dostępny w trzech wariantach: naturalnym, cytrynowym i owocowym. Do kupienia w aptekach
i drogeriach Rossmann.

 

Cena 250 ml około 37 zł.

 

www.mollers.pl

 

 

Od 160 lat!

Tran Möller’s to oryginalny tran norweski znany i ceniony już od ponad 160 lat. Jest on naturalnym, bogatym źródłem kwasów omega-3 oraz witaminy D3.

Tran Möller’s to najwyższej świeżości olej z wątroby dorsza Skrei, poławianego u wybrzeży Norwegii, w najczystszych wodach arktycznych archipelagów Lofoten i Vesterålen. Zaawansowany technologicznie proces produkcji i restrykcyjne kontrole jakości na każdym etapie powstawania produktu sprawiają, że tran Möller’s wyróżnia doskonała jakość, czystość oraz smak.

 

W Norwegii, skąd pochodzi Möller’s, Ministerstwo Zdrowia zaleca stosowanie tranu codziennie wszystkim osobom, począwszy od czwartego tygodnia życia!

 

*Źródło: Ipsos, Millward Brown; użytkowniczki Tranów i omega-3, mające dzieci

Pobierz opis .doc >