Colon C Zdrowie Jelit

Suplement diety w proszku

Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dietetyki w dietoterapii zaparć.  Colon C dzięki zawartości łupiny nasiennej babki jajowatej korzystnie wpływa na pracę jelit.

Colon C jest źródłem błonnika pokarmowego z włókna roślinnego babki jajowatej, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym dzięki czemu przyspiesza przesuwanie się mas zawartych w jelitach i ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Colon C zawiera ponadto bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis. Technologia podwójnego powlekania LAB2PRO™ wielokrotnie zwiększa przeżywalność bakterii.

Suplement diety może być spożywany przez wegetarian i wegan. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią


Cena Colon C:

  • 200 g – 30 zł
  • 100 g – 20 zł
  • Saszetki 28 x 5 g – 32 zł


Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) zmieszać z 1/2 szklanki płynu (np. wody, soku itp.) i wypić przed posiłkami rano i wieczorem. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na 5 g Colon C nie powinna być mniejsza niż 250 ml. Przed użyciem dokładnie wymieszać. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Colon C przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia.

Składniki: łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), podwójnie powlekane bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis.


Marka Colon jest partnerem akcji edukacyjnej PTD "Postaw na błonnik"

www.postawnablonnik.pl

 

Pobierz opis .doc >