Zestaw rękawiczek nawilżających TOUCH

TOUCH zestaw rękawiczek nawilżających z formułą Active Ceramide Therapy sprawiają, że skóra na dłoniach jest intensywnie nawilżona, bardziej elastyczna i napięta, a na jej powierzchni tworzy się niewidzialna warstwa ochronna, wiążąca wodę. Naturalne składniki, zawarte w substancji, którą nasączone są rękawiczki, posiadają właściwości antyseptyczne, wygładzają zmarszczki na dłoniach, przyspieszają procesy regeneracyjne oraz koją podrażnienia, a dodatkowo stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze.

W składzie substancji, którą nasączone są rękawiczki znalazły się naturalne składniki i ekstrakty, które kompleksowo pielęgnują i dbają o delikatną, podrażnioną i przesuszoną skórę dłoni. Gliceryna wygładza zmarszczki, sprawia, że skóra jest nawilżona, bardziej elastyczna i napięta, a dodatkowo przyspiesza jej procesy regeneracyjne. Olej z krokosza barwierskiego tworzy na powierzchni dłoni warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni skóry. Arginina ma intensywne działanie nawilżające, które koi podrażnienia skóry. Adenozyna działa przeciwzmarszczkowo, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry, rozjaśniając i wygładzając ją. Mocznik i ceramidy nawilżają skórę. Wyciąg z anyżu gwiaździstego posiada właściwości antyseptyczne. Alantoina działa łagodząco, kojąco i pomaga usunąć martwy naskórek. Opórcz tego eliminuje podrażnienia skóry wywołane przez detergenty, mydło, kwasy i alkalia. Sól sodowa kwasu hialuronowego ogranicza transepidermalną utratę wody i zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie. Lecytyna wygładza i uelastycznia skórę.

TOUCH – zestaw rękawiczek nawilżających, tak jak inne produkty marki ORPHICA, można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.orphica.pl oraz w wybranych salonach kosmetycznych. Adresy gabinetów znajdują się na powyższej stronie.


TOUCH – Zestaw rękawiczek nawilżających (4 szt.)

Cena: 119 zł

www.orphica.pl

Pobierz opis .doc >