Wybór konsumentów: MARION DETOX Najlepszy produkt 2018

Linia zdobyła srebrny medal w kategorii KOSMETYKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH. Konsumenci wybrali najlepsze ich zdaniem produkty spośród 253 nowości w 49 kategoriach (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) wprowadzone na rynek polski w okresie między 1 września 2016 a 1 września 2017 roku. To ogólnopolskie badanie zostało zrealizowane po raz siódmy przez instytut GfK Polonia.

Linia DETOX przeznaczona do demakijażu i kompleksowego oczyszczenia skóry twarzy. Bazuje na innowacyjnych i delikatnych formułach z aktywnym węglem o głębokim i precyzyjnym działaniu detoksykującym.

Innowacyjna formuła zawiera naturalny aktywny węgiel zamknięty w mikrokapsułkach, który uwalnia się podczas aplikacji absorbując toksyny i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Pozostawia ją elastyczną i pełną blasku.

Firma Marion Sp. z o.o. jest w 100% polskim przedsiębiorstwem posiadającym ogromne doświadczenie rynkowe, wykwalifikowaną kadrę, a także umiejętność reagowania na potrzeby wymagających konsumentów i kontrahentów zagranicznych.

W laboratorium Marion specjaliści troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo- badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne. Dzięki takim działaniom produkty Marion zyskały uznanie na rynkach zagranicznych. Doskonałe połączenie jakości i ceny dają stale rosnącą sprzedaż w 25 krajach (m.in. Hiszpania, Birma, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Mauritius, Kosowo, Gruzja, Węgry, Litwa, Estonia, Słowacja, Finlandia, Irak, Tajwan, Słowenia, Kuwejt, Cypr, Łotwa, Rosja, Rumunia, Ukraina). Na celowniku firmy otwarcie nowych rynków, m.in. Jordania, Egipt, Sudan, Maroko, Tunezja, Dania, UAE, Singapur, Wietnam.

Kosmetyki Marion są doceniane tak przez klientki, jak i jury przyznające prestiżowe nagrody.