twoj.styl AQUA porcelain

Redakcja Styl.pl ogłosiła wyniki plebiscytu Stylowy Kosmetyk 2019 - wskazano listę innowacyjnych, skutecznych i pobudzających zmysły produktów, które pojawiły się w sprzedaży w roku 2019, a wśród nich nasza ukochana seria Aqua Porcelaine, Galénic

Linia zawiera dwa kluczowe składniki - wyjątkowa biodostępna formuła wit. C i pieprz peruwiański. Witamina C jest niezwykle skutecznym składnikiem w walce z przebarwieniami. Zmniejsza syntezę melaniny poprzez hamowanie enzymu tyrozynazy, regulującego melanogenezę. Efektem jest ograniczenie powstawania ciemnych plam pigmentacyjnych. Ochronia także komórki skóry przed stresem oksydacyjnym, jednym z czynników wywołujących hiperpigmentację.

Z kolei liście drzewa pieprzowego zawierające duże ilości substancji o wyjątkowych właściwościach, są sekretem w uzyskaniu pięknej skóry. To kwercytryna i miquelianina, dwa związki pochodzenia naturalnego, które należą do grupy flawonoidów o silnych właściwościach ściągających i antyoksydacyjnych. Wyciąg z różowego pieprzu peruwiańskiego pomaga w walce z rozszerzonymi porami skóry, reguluje wydzielanie sebum i redukuje zmarszczki. W skład serii wchodzą: Serum wyrównujące koloryt skóry (171 zł/30 ml), Fluid Nawilżająco - Rozświetlający (163 zł/50 ml), Lotion Aktywujący Światło (89 zł /200 ml).