Skincode już w rękach naszych testerek!

 Skincode oznacza kod dla zdrowej i pięknej skóry. To szwajcarskie luksusowe kosmetyki stworzone we współpracy z dermatologami, spacjalistami odpowiedzialnymi za dobór składników i laboratoriami. Każdy produkt zawiera terapeutyczną ilość składników aktywnych (efektywne działanie), wyjątkowe kompleksy aktywne.

Dystrybucja w aptekach i aptekach online 

 

Skincode Essential 

- formuła opracowana ze szwajcarskimi specjalistami w zakresie dermatologii (Szpital Dermatologiczny w Zurichu). Formuła w oparciu o składniki aktywne w oparciu o synergię. Wszystkie badania i produkcja odbywają się w Szwajcarii,

- wszystkie produkty z linii są odpowiednie do skóry wrażliwej.

- kluczowy składnik CM-Glukan pochodzenia biotechnologicznego (czysty wyciąg ze ścian komórkowych, pozyskiwany z polisacharydów)

 

CM- Glukan:

  • podwyższa wskaźnik odnowy komórek skóry

  • chroni przez stresem oksydacyjnym

  • redukuje oznaki starzenia

  • silnie nawilża (zwiększenie nawilżenia nawet do 70% w ciągu 8 h)

 

- kosmetyki Skincode Essential nie zawierają substancji zapachowych, konserwantów, parabenów, barwników i składników pochodzenia zwierzęcego

- możliwość stosowania podczas ciąży i karmienia piersią

- Skincode Essential jest zabezpieczany przez proces aktywności osmotycznej 

Strona produktowa pod adresem www.skincode.com.pl Link zostanie zamieszczony na blogu gdy tylko strona produktowa zostanie uruchomiona.

 

Skincode Exclusive 

Są to efektywne i ekskluzywne produkty odmładzające dla dojrzałej skóry, formuła opracowana ze szwajcarskimi specjalistami w zakresie dermatologii

- wszystkie produkty zawierają kompleks ACR  który składa się z aktywnych biologicznie peptydów oraz fito estrogenów. Ma na celu odbudowę połączeń skórno-naskórkowego oraz wzmocnienia funkcji skóry, które z wiekiem ulegają spowolnieniu.

 

Kompleks ACR zapewnia:

  • widoczną redukcję płytkich i głębokich zmarszczek,

  • widoczne ujędrnienie naskórka i blask skóry,

  • silne nawilżenie głębokich warstw skóry,

  • poprawę elastyczności skóry,

  • intensywne pobudzenie procesów kluczowych dla regeneracji komórek,

 

- Produkty z linii Skincode Exclusive nie zawierają parabenów, zawierają substancję zapachową pozbawioną alergenów, wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i okulistycznie (in-vivo).

Strona produktowa pod adresem www.skincode.com.pl