Seria kosmetyków MEN X-TRÊME z tytułem „Męska Marka roku 2017” oraz statuetką „Debiut Roku 2017”.

Męska Marka Roku – Siła Jakości jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Jury oceniało produkty z różnych kategorii zwracając szczególną uwagę na propozycje firm, których wysokiej jakości produkty są nieodzownym elementem męskiego świata.

Statuetka Debiut Roku 2017 to uhonorowanie marki Eveline Cosmetics za wprowadzone w tym roku innowacyjne nowości w linii MEN X-TRÊME – m.in. oczyszczający żel peelingujący z aktywnym węglem oraz pomadkę ochronną do ust.

„Mężczyźni na przestrzeni kilkudziesięciu lat mocno się zmienili. Starannie dobierają ubrania i zapach. Mają misternie utrzymany zarost, wypielęgnowane dłonie i stopy. I dla takich dbających o siebie mężczyzn przeznaczona jest seria MEN X-TRÊME, która została doskonale przyjęta przez rynek. ”  – powiedziała po odebraniu nagrody Bianka Heyman, reprezentująca Eveline Cosmetics z ramienia agencji Koncept PR.

Nagrodzona seria MEN X-TRÊME to innowacyjna seria do kompleksowej pielęgnacji męskiej skóry. To profesjonalne produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn w różnym wieku. W skład serii wchodzą zarówno kremy pielęgnacyjne do twarzy i okolic oczu, kosmetyki do golenia, balsamy po goleniu, kosmetyki oczyszczające do mycia twarzy, pomadka ochronna do ust.

 

Konkurs został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy w gąszczu wielu propozycji szukają tych najbardziej wartościowych i godnych polecenia. Projekt Męska Marka Roku jest wspierany i rekomendowany przez Ambasadorów należących do Kapituły plebiscytu – ekspertów, artystów i autorytetów świata biznesu, show-biznesu i mediów.
W tym roku w jury zasiedli m.in. aktorzy Karol Strasburger, Mikołaj Krawczyk, Tomasz Ciechorowski,  dziennikarze Maciej Orłoś i Maciej Dolega,  kierowca rajdowy Kuba Przygoński oraz siatkarz i Mistrz Świata 2014 Andrzej Wrona. Organizatorem konkursu jest Polski Instytut Rozwoju Marki.