Regulamin konkursu SWATCH IT NOTE

Konkurs zostanie ogłoszony na Profilu  IG NOTE  Regulamin Konkursu będzie zamieszczony na profilu w serwisie społecznościowym Facebook NOTE COSMETIQUE POLAND. Należy zamieścić komentarz pod postem konkursowym, w którym uczestnik w kreatywny i ciekawy sposób wykona zadanie: „nagraj swatch dowolnych kosmetyków NOTE w formie wideo i opublikuj na story swojego profilu IG oznaczając @notecosmetiqupoland.

Komisja konkursowa wyłoni spośród Uczestników 3 laureatów . Każdy laureat otrzyma:

Zestaw 3 produktów NOTE wybranych z oferty : pomadka, fluid i maskara

9. Wyłączone jest prawo żądania przez Uczestnika wypłaty równowartości Nagrody w gotówce bądź prawo zamiany Nagrody na inną nagrodę.

§4 Laureat Nagrody

1. Organizator prześle informacje Laureatom o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Instagramie lub FB oraz zamieści listę laureatów pod postem informującym o konkursie.

2. Laureat Konkursu zobowiązany jest do skontaktowania się przez wiadomość prywatną z Organizatorem poprzez Profil NOTE do dnia 7.07 do godziny 23:59, w celu podania swoich danych osobowych niezbędnych do przyznania Nagrody.

3. Niepodanie swoich danych osobowych niezbędnych do przekazania Nagrody w terminie określonym w §4 ust. 2 powyżej lub nieodebranie przez zwycięzcę Konkursu przekazanej Nagrody do dnia 07.07.2021 roku oznacza wygaśnięcie prawa do Nagrody i jest równoznaczne z wygaśnięciem wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec Organizatora, Zleceniodawcy bądź osób trzecich.

Pełen regulamin pod linkiem: 

http://konceptpr.pl/dla-prasy/beauty/note-cosmetique/regulamin-konkursu-swatch-it-note-2021/