Nagroda dla Elancyl w plebiscycie ELLE International Beauty Award 2019

Nagrodzony SLIM DESIGN WYSZCZUPLAJĄCY OLEJEK to skuteczny kosmetyk antycellulitowy stworzony poprzez naukowców marki Elancyl.  Spala i eliminuje tłuszcz: wygładzanie widocznych niedoskonałości: skórka pomarańczowa, rozstępy, wiotczenie skóry. Pierwszy kompleksowo działający olejek wyszczuplający Laboratoire Elancyl na bazie kofeiny i oleju z lnicznika. Składniki czynne tego dwufazowego produktu do pielęgnacji ciała 2w1 pomagają wyeliminować tłuszcz i sprzyjają redukcji rozstępów.

„Marka Elancyl, pionier i ekspert w wyszczuplaniu, lider na rynku aptecznych produktów antycellulitowych w Polsce, od prawie 50 lat oferuje coraz to bardziej zaawansowane technologicznie dermokosmetyki wyszczuplające, które są wysoko cenione przez konsumentki, dziennikarzy a także dermatologów. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku do tego grona dołączyły redaktor naczelne  tak prestiżowego tytułu jakim jest Elle przyznając Slim Design wyszczuplającemu olejkowi przeciw rozstępom nagrodę Elle International Beauty Awards.”- powiedziała Katarzyna Płaza, Brand Manager opiekująca się marką Elancyl w Polsce.

 

Elle International Beauty Awards jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej. ELLE to najlepiej sprzedający się na świecie luksusowy magazyn o modzie dla kobiet. Wychodzi w aż 46 edycjach, które łącznie sprzedają ponad 6 milionów egzemplarzy rocznie i docierają do ponad 21 milionów czytelników. W Polsce konkurs ten został zainaugurowany w  2012 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczasowe edycje okazały się wielkim sukcesem. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu.

 

 

Więcej informacji:

Koncept PR, Jacek Kowalczyk, tel. 0 600 48 44 44 jacek.kowalczyk@konceptpr.pl