LA LUXE PARIS - kreator makijażu 13 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Na wszystkich pokazach jesiennej edycji można bylo zobaczyć modelki w makijażach wykonanych produktami marki. LA LUXE PARIS posiada niezwykle szeroką ofertę kosmetyków pozwalających na profesjonalne wykonanie spektakularnych makijaży.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe w Polsce wydarzenie modowe, skierowane do międzynarodowego odbiorcy. Kreując nowe trendy, stwarza jednocześnie płaszczyznę spotkania wybitnych projektantów i młodych twórców z profesjonalistami branży modowej. Program imprezy zbudowany jest wokół trzech głównych segmentów, które stanowią przegląd nadchodzących trendów zarówno w modzie klasycznej, jak i awangardowej.

LA LUXE PARIS to ekskluzywna marka wywodząca się z bogatych francuskich tradycji kosmetycznych, stworzona z myślą o kobietach dynamicznych, otwartych na nowinki, ceniących luksus i doskonale zorientowanych w trendach. Już sama nazwa La Luxe Paris doskonale wyraża obietnicę składaną konsumentkom, zapraszając je do świata luksusowych doświadczeń i najlepszej francuskiej jakości.
W ofercie marki można znaleźć serie wyspecjalizowanych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała
i dłoni, a także produkty do makijażu, które z założenia spełniają również role pielęgnacyjne i naprawcze.
Na atrakcyjność kosmetyków La Luxe Paris składa się ich jakość oraz konkurencyjna cena.
Od momentu premiery na polskim rynku, ta światowa marka obecna w kilkudziesięciu krajach konsekwentnie zdobywa zaufanie rosnącego grona klientek, oferując nowatorskie preparaty łączące luksus stosowania z najwyższą skutecznością działania. Misją marki jest dostarczanie starannie skomponowanych receptur wyróżniających się niezwykłym bogactwem składników aktywnych, w odpowiedzi na potrzebę produktów profesjonalnych z przeznaczeniem do codziennej pielęgnacji. Celem marki jest podarowanie każdej kobiecie codziennego dotyku luksusu, tak by w każdej chwili czuła się zadbana i piękna.

 

LA LUXE PARIS, www.laluxeparis.eu