IL SALONE MILANO GLORIOUS SHAMPOO ZWYCIĘZCĄ „GLAMOUR GLAMMIES 2016”

Na szampon IL SALONE MILANO głosowało tysiąc czytelniczek magazynu.

GLAMMIES to urodowy plebiscyt magazynu Glamour nagradzający kosmetyki, które czytelniczki pokochały przez ostatni rok. Na szampon IL SALONE MILANO głosowało tysiąc czytelniczek magazynu. Czytelniczki magazynu oddały ponad 260 tys. głosów wybierając zwycięzców. – Pod koniec zeszłego roku na półkach drogerii Rossmann pojawił się legendarny szampon IL SALONE MILANO, na co dzień używany w najlepszych światowych salonach fryzjerskich. W zaledwie pół roku podbił serca Polek – mówi Paulina Olencka, Marketing Manager marki Il Salone Milano – Wybór profesjonalnej receptury świadczy o tym, że rynek jest coraz bardziej wymagający i jedynie bardzo dobre produkty mogą spełniać rosnące oczekiwania klientek.

Szampon IL SALONE MILANO łagodnie i dokładnie oczyszcza włosy, przywracając im naturalną miękkość. Włosy stają się doskonale nawilżone, pełne blasku, lekkie i świeże. Regeneruje strukturę włosów dzięki podwójnej dawce niezwykle odżywczo działających protein mleka. Wysokiej jakości bogaty w krzem ekstrakt z bambusa powoduje, że włosy stają się wyjątkowo mocne. Bogata formuła w naturalny sposób poprawia nawilżenie i elastyczność włosów, nadając im jednocześnie gładkość i zdrowy wygląd. Uwielbiany na całym świecie za luksusowy zapach i doskonałą konsystencję.

Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 kosmetyków w 20 kategoriach. W 20 kategoriach znalazło się 10 produktów wybranych przez redakcję ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

Na zdjęciu: Anna Jurgaś Redaktor Naczelna magazynu Glamour, Bianka Heyman, KONCEPT PR